ورود به سایت

اصول تداخل سنجي راداری

در تاریخ : 19.04.97
توسط : irangeo
نظرات : 0
بازدیدها : 12
اصول تداخل سنجي راداری
در سالهای اخیر، از رادار دریچه مصنوعی (SAR) برای تهیه تصاویر راداری با توان تفکیک بالاتر استفاده شده است. در این سیستم تصویر برداری، یک عارضه مشخص در چندین ایستگاه با ارسال پالسهای مختلف اندازه گیری شده و تصویر نهایی آن از ترکیب این اندازه گیریها به دست میآید. فاصله مکانی بین اولین و آخرین پالس ارسالی نیز به عنوان آنتن رادار شبیه سازی میشود. کارل وایلی در سال ۱۹۵۱ ایده رادار دریچه مصنوعی را مطرح کرد. رادار دریچه مصنوعی در واقع یک سیستم ثبت و پردازش سیگنال است که در آن طول آنتن رادار برای بالا بردن توان تفکیک تصویر راداری شبیه سازی میشود. شبیه سازی آنتن رادار با ارسال پالسهای مختلف به یک شئ خاص از ایستگاههای مختلف صورت میگیرد. بسته به پیکربندی سیستم راداری، سنسورهای SAR داده ها را در سه حالت جمع‌آوری میکنند. توان تفکیک مکانی و پوشش زمینی تصاویر به حالت اتخاذ شده برای عملیات تصویر برداری بستگی دارد. حالات جمع آوری داده های SAR عبارت اند از:
روش StripMap: در حالت تصویر برداری StripMapزاویه دید سنسور ثابت است. در این حالت تصویر با استفاده از فواصل دور نزدیک سنسور و حرکت رو به جلوی سنسور تشکیل میشود. حالت StripMap متداولترین حالت تصویر برداری سیستم SAR است که در مأموریتهای مختلف به کار رفته است.

***********************************************************************************************************************
+++++++++++++++++++++++++++++++++ قیمت این محصول 2500 تومان می باشد ++++++++++++++++++++++++++++++++


لطفا از اینجا دانلود کنید - اصول تداخل سنجی رادرایبا ما در ارتباط باشید: irangeomatics4u@gmail.com - 09900213878

***********************************************************************************************************************
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
دو کلمه ای را که در تصویر
مشاهده می کنید وارد کنید : *
آخرین محصولات فروشگاه