» » دعوت به همکاری جهت تهیه محتوای آموزشی
پارس دیتالایف
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 228
  • نويسنده : irangeo
  • تاريخ : 23-02-1399, 18:02
[rating-type-1]
[/rating-type-1] [rating-type-2]
  • [rating-plus]Like[/rating-plus]
[/rating-type-2] [rating-type-3]
  • [rating-minus]امتیاز منفی[/rating-minus]
  • [rating-plus]امتیاز مثبت[/rating-plus]
[/rating-type-3]
23-02-1399, 18:02

دعوت به همکاری جهت تهیه محتوای آموزشی

دسته بندی : صفحه اصلی

دعوت به همکاری جهت تهیه محتوای آموزشی


انجمن مهندسی ژئودزی (www.irangeomatics.com) در نظر دارد طی یک بازه زمانی یکساله فیلم‌های آموزشی در زمینه‌های تخصصی مهندسی ژئودزی را تهیه نماید. محتواهای آموزشی تهیه شده دارای جنبه کاربردی و تخصصی بوده و برای نرم‌افزارهای پرکاربرد خواهد بود. با توجه به اینکه بیشتر نرم‌افزارهای مورد استفاده در زمینه تخصصی مهندسی ژئودزی دارای محتوای آموزشی مناسبی نبوده و اکثر راهنماهای آموزشی موجود به زبان اصلی می‌باشند، ضرورت تهیه این فیلم‌ها برای جامعه مهندسی ژئودزی کشور کاملاً روشن خواهد بود. در این راستا انجمن مهندسی ژئودزی از علاقه‌مندان به رشته مهندسی ژئودزی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این گرایش دعوت به همکاری می‌نماید. این همکاری بر طبق یک پروتکل کاملاً آشکار مابین این مجموعه و محققان انجام خواهد گرفت.
در مرحله اول این طرح جامع و در سه ماهه نخست، چهار نرم‌افزار بسیار تخصصی و پرکاربرد بصورت زیر انتخاب شده است:


1. نرم افزار Bernese GPS software جهت پردازش داده های GPS

2. نرم افزار Leica GEO office جهت پردازش داده های GNSS

3. نرم افزار Generic Mapping tools (GMT) برای ترسیم کلیه تصاویر در حیطه علوم زمین

4. نرم افزار The SAR processing tool by periZ (SARPROZ) جهت پردازش تصاویر سنجنده‌های ماهواره‌ای و استخراج اطلاعات مربوط به تغییر شکل زمین.کلیه فیلم‌های آموزشی تهیه شده می‌بایستی دارای مختصری مقدمه و تاریخچه نرم‌افزارها، چگونگی دانلود و نصب آن بروی سیستم‌های عامل مختلف و نهایتاً چونگی کار با این نرم‌افزارها جهت دستیابی به اهداف مربوطه باشد. تمامی محتواهای آموزش فوق بایستی در ده جلسه یک و نیم ساعته (90 دقیقه‌ای) تهیه شده و کلیه ضوابط انجمن مهندسی ژئودزی در آن رعایت شود. آموزش‌دهنده مختار است از هر نرم افزاری جهت تهیه و ویرایش بسته آموزشی خود استفاده کند، منوط بر اینکه کیفیت صدا و تصویر مورد تایید کارشناسان انجمن باشد.
علاقه‌مندان می‌توانند فایل رزومه مربوطه را از لینک زیر خریداری و پر نموده و سپس به همراه یک فیلم اولیه 5 الی 10 دقیقه‌ای در مورد نرم‌افزار مورد نظرشان به انجمن ارسال کنند (راه‌های مکاتبه با انجمن در ادامه این پست آورده شده است). پس از بررسی نمونه آموزشی ارسال شده توسط متخصصین انجمن و همچنین صحت‌سنجی و کیفیت‌سنجی مطالب ارائه شده در آن، قرارداد سه ماهه با منتخب مورد نظر منعقد می‌گردد. انجمن برای هر جلسه یک ساعت و نیم (90 دقیقه‌ای) تهیه شده که با ضوابط آن (کیفیت، اصالت و صحت مطالب ارائه شده، سلیس و روان بودن آموزش) هم‌خوانی داشته باشد به منتخب مورد نظر 300 هزار تومان پرداخت خواهد کرد. این پرداخت در سه مرحله بصورت زیر صورت خواهد بود:

1. 100 هزار تومان پس از انعقاد قرارداد و به عنوان پیش قسط مرحله اول

2. 100 هزار تومان در زمان تحویل هر جلسه آموزشی و پس از تایید آن توسط کارشناس انجمن.

3. 100 هزار تومان پس از ویرایش و آماده‌سازی نهایی فیلم آموزشی و قرار گرفتن آن در معرض استفاده عموم.

بایستی در نظر گرفته شود که پرداخت‌ها برای هر جلسه آموزشی تهیه شده بصورت مجزا خواهد بود و به محض انعقاد قرارداد کلی با محقق و آماده‌سازی مطالب جلسه اول، براساس سه مرحله بالا صورت خواهد گرفت. تضمین اصالت فیلم و همچنین صحت مطالب ارائه شده در آن بر عهده محقق بوده و در صورت وجود هر گونه ایراد و اشکالی در آن، بایستی سریعاً توسط آموزش دهنده برطرف گردد. علاقه‌مندان در نظر بگیرند که کلیه فیلم‌ها براساس نام آموزش دهنده فیلم در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. راه‌های ارتباطی با انجمن جهت مکاتبه، بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات و همچنین ارسال رزومه و فیلم آموزشی 5 الی 10 دقیقه‌ای جهت بررسی و انعقاد قرارداد بشرح زیر است:

تلفن: 09900213878

ایمیل: [email protected]

آیدی تلگرام: @geomatics96
آیدی اینستاگرام: @geodesy_the_concept


مهلت این آگهی تا 31 تیر ماه 1400 است.****************************************************************************************************
لطفا از اینجا دانلود نمایید - فرم خام رزومه جهت ارسال
با ما در ارتباط باشید: [email protected] - 09900213878

****************************************************************************************************
شما وارد سايت نشده ايد. جهت ارسال نظر در سايت وارد شويد
اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد اينجا کليک کنيد.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل:
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

برای یادگیری کدام یک از نرم افزارهای زیر راغبتر هستید؟

Generic Mapping tools (GMT)
Bernese GPS software
Leica GEO office
The SAR processing tool by periZ (SARPROZ)